TGH-0325-01
TGH-0325-01 t-Global Technology
Heat-Sink_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: ALUMINIUM HEAT SINK 32.5X32.5MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.279" (32.50mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 1.279" (32.50mm)
Fin Height: 1.083" (27.50mm)
Material Finish: Black Anodized
на замовлення 75 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ALUMINIUM HEAT SINK 32.5X32.5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.279" (32.50mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 1.279" (32.50mm), Fin Height: 1.083" (27.50mm), Material Finish: Black Anodized.