TGH-0522-01
TGH-0522-01 t-Global Technology
Heat_Sink_Catalogue.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: ALUMINIUM HEAT SINK 52.2X52.2MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 2.055" (52.20mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 2.055" (52.20mm)
Fin Height: 0.905" (23.00mm)
Part Status: Active
на замовлення 81 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ALUMINIUM HEAT SINK 52.2X52.2MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 2.055" (52.20mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 2.055" (52.20mm), Fin Height: 0.905" (23.00mm), Part Status: Active.