TGH-0955-01
TGH-0955-01 t-Global Technology
Heat_Sink_Catalogue.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: ALUMINIUM HEAT SINK 95.5X95MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 3.740" (95.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Top Mount
Width: 3.760" (95.50mm)
Fin Height: 0.563" (14.30mm)
Material Finish: Black Anodized
Part Status: Active
на замовлення 961 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ALUMINIUM HEAT SINK 95.5X95MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 3.740" (95.00mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Top Mount, Width: 3.760" (95.50mm), Fin Height: 0.563" (14.30mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.