TGH-1535-01
TGH-1535-01 t-Global Technology
Heat-Sink_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: ALUMINIUM HEAT SINK 153.5X150MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 5.906" (150.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Top Mount
Width: 6.043" (153.50mm)
Fin Height: 1.338" (34.00mm)
Part Status: Active
на замовлення 99 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ALUMINIUM HEAT SINK 153.5X150MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 5.906" (150.00mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Top Mount, Width: 6.043" (153.50mm), Fin Height: 1.338" (34.00mm), Part Status: Active.