Продукція > TGI > TGI8596-50
TGI8596-50
Виробник:
на замовлення 180 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TGI8596-50
Bipolar Transistors - Pre-Biased TRANSISTOR GAN HEMT INTERNALLY MATCHED, 8.5 - 9.6 GHz, 50W.
Інші пропозиції TGI8596-50
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TGI8596-50 Виробник : ?? 08+
на замовлення 10 шт:
TGI8596-50 Виробник : Toshiba TGI8596-50ver4.pdf JFET 50V 15A Група товару: Транзистори Од. вим: шт
товару немає в наявності
TGI8596-50 Виробник : Toshiba Bipolar Transistors - Pre-Biased TRANSISTOR GAN HEMT INTERNALLY MATCHED, 8.5 - 9.6 GHz, 50W