TGL200C2K
TGL200C2K Diotec Semiconductor
Виробник: Diotec Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Diode, Superfast + TVS (Snubber), Melf, 2000V, 1W, Unidir
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Diodes - others, Description: Diode: TVS+FRD; 2kV; 300W; MELF plastic; Ifsm: 1A; reel,tape; Ir: 5uA, Type of diode: TVS+FRD, Mounting: SMD, Case: MELF plastic, Max. forward impulse current: 1A, Leakage current: 5µA, Kind of package: reel; tape, Tolerance: ±10%, Max. off-state voltage: 2kV, Breakdown voltage: 200V, Peak pulse power dissipation: 0.3kW, Features of semiconductor devices: fast switching; snubber diode.
Інші пропозиції TGL200C2K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TGL200C2K Виробник : DIOTEC SEMICONDUCTOR Category: Diodes - others
Description: Diode: TVS+FRD; 2kV; 300W; MELF plastic; Ifsm: 1A; reel,tape; Ir: 5uA
Type of diode: TVS+FRD
Mounting: SMD
Case: MELF plastic
Max. forward impulse current: 1A
Leakage current: 5µA
Kind of package: reel; tape
Tolerance: ±10%
Max. off-state voltage: 2kV
Breakdown voltage: 200V
Peak pulse power dissipation: 0.3kW