TGL34-150
TGL34-150 Diotec Semiconductor
tgl3468.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, MiniMelf, 150C, 150W, Unidir
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVSDIODE,DO-213AA,121V,150W,UNI, Packaging: Strip, Package / Case: DO-213AA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 700mA, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 121V, Supplier Device Package: DO-213AA (MINIMELF), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 135V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 215V, Power - Peak Pulse: 150W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Strip
Package / Case: DO-213AA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 700mA
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 121V
Supplier Device Package: DO-213AA (MINIMELF)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 135V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 215V
Power - Peak Pulse: 150W