TGL34-150C
TGL34-150C Diotec Semiconductor
tgl3468.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: TVS DIODE 121VWM 215VC DO213AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 700mA
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 121V
Supplier Device Package: DO-213AA, MINI-MELF
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 135V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 215V
Power - Peak Pulse: 150W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: TVS DIODE 121VWM 215VC DO213AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 700mA, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 121V, Supplier Device Package: DO-213AA, MINI-MELF, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 135V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 215V, Power - Peak Pulse: 150W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Інші пропозиції TGL34-150C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TGL34-150C TGL34-150C Виробник : Diotec Semiconductor tgl3468-2577530.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes TVS, MiniMelf, 150C, 150W, Unidir