TGL34-150CA
TGL34-150CA Diotec Semiconductor
tgl3468.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: TVS MINIMELF 128V 150W BIDIR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 700mA
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 128V
Supplier Device Package: DO-213AA, MINI-MELF
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 143V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 207V
Power - Peak Pulse: 150W
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS MINIMELF 128V 150W BIDIR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 700mA, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 128V, Supplier Device Package: DO-213AA, MINI-MELF, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 143V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 207V, Power - Peak Pulse: 150W, Power Line Protection: No.