TGL34-82CA
TGL34-82CA DIOTEC SEMICONDUCTOR
tgl3468.pdf
Виробник: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Category: Bidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 150W; 82V; 1.3A; bidirectional; ±5%; MiniMELF plastic
Manufacturer series: TGL34
Max. forward impulse current: 1.3A
Tolerance: ±5%
Max. off-state voltage: 70.1V
Breakdown voltage: 82V
Peak pulse power dissipation: 0.15kW
Semiconductor structure: bidirectional
Kind of package: reel; tape
Case: MiniMELF plastic
на замовлення 1735 шт:
Написати відгук
Description: TVS DIODE 70.1VWM 113VC DO-213AA, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-213AA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70.1V, Supplier Device Package: DO-213AA (MINIMELF), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 77.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 113V, Power - Peak Pulse: 150W, Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TGL34-82CA TGL34-82CA Виробник : Diotec Semiconductor tgl3468.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, MiniMelf, 150C, 150W, Unidir
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Packaging: Bulk
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70.1V
Supplier Device Package: DO-213AA (MINIMELF)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 77.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 113V
Power - Peak Pulse: 150W