TGL41-400
TGL41-400 Diotec Semiconductor
tgl4168.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: TVS DIODE 324VWM 574VC MELF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 700mA
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 324V
Supplier Device Package: MELF DO-213AB (Plastic)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 360V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 574V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 324VWM 574VC MELF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AB, MELF, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 700mA, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 324V, Supplier Device Package: MELF DO-213AB (Plastic), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 360V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 574V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.