Продукція > BERGQUIST COMPANY > TGP6000ULM-0.080-12-0816
TGP6000ULM-0.080-12-0816
TGP6000ULM-0.080-12-0816 Bergquist Company
BERGQUIST_GAP_PAD_TGP_6000ULM_en_GL-3418732.pdf
Виробник: Bergquist Company
Thermal Interface Products GAP PAD, 6W/m-K, 8" x 16" Sheet, 0.080" Thickness, TGP6000ULM, IDH 2195669
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук