TGVC-56-56-3.0-01
TGVC-56-56-3.0-01 t-Global Technology
TGVC.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: VAPOR CHAMBER SQUARE 3X56X56MM
Packaging: Bulk
Length: 2.205" (56.00mm)
Shape: Square
Type: Vapor Chamber
Width: 2.205" (56.00mm)
Height: 0.118" (3.00mm)
Attachment Method: Bolt On
Thermal Resistance: 0.210°C/W
Part Status: Active
Power - Cooling: 110W
на замовлення 119 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VAPOR CHAMBER SQUARE 3X56X56MM, Packaging: Bulk, Length: 2.205" (56.00mm), Shape: Square, Type: Vapor Chamber, Width: 2.205" (56.00mm), Height: 0.118" (3.00mm), Attachment Method: Bolt On, Thermal Resistance: 0.210°C/W, Part Status: Active, Power - Cooling: 110W.