Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3A475M020F5000
TH3A475M020F5000 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 4.7UF 20% 20V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 5Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 20 V
Qualification: AEC-Q200
Написати відгук
Description: CAP TANT 4.7UF 20% 20V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 5Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Grade: Automotive, Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 20 V, Qualification: AEC-Q200.