TH832-288-192-0.5
TH832-288-192-0.5 Penchem Technologies Sdn Bhd
Виробник: Penchem Technologies Sdn Bhd
Description: THERM PAD 288MMX192MM PINK
Packaging: Sheet
Color: Pink
Material: Silicone Gel
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0197" (0.500mm)
Type: Gel Pad, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 288.00mm x 192.00mm
Thermal Conductivity: 1.5W/m-K