TH994-288-192-2.5
TH994-288-192-2.5 Penchem Technologies Sdn Bhd
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0984" (2.500mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 288.00mm x 192.00mm
Thermal Conductivity: 6.0W/m-K