TH997-288-192-0.5
TH997-288-192-0.5 Penchem Technologies Sdn Bhd
TH997.pdf
Виробник: Penchem Technologies Sdn Bhd
Description: THERM PAD 288MMX192MM BLUE
Packaging: Sheet
Color: Blue
Material: Silicone
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0190" (0.500mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 288.00mm x 192.00mm
Thermal Conductivity: 2.4W/m-K