TH997-288-192-3.0
TH997-288-192-3.0 Penchem Technologies Sdn Bhd
Shape: Rectangular
Thickness: 0.118" (3.00mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 288.00mm x 192.00mm
Thermal Conductivity: 2.4W/m-K