THA113M020AD0C
THA113M020AD0C Cornell Dubilier Electronics (CDE)
THA.pdf
Виробник: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Description: CAP ALUM 11000UF 20% 20V FLATPCK
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: FlatPack
Size / Dimension: 2.618" L x 0.953" W (66.50mm x 24.20mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Capacitance: 11000 µF
Voltage - Rated: 20 V
Ripple Current @ Low Frequency: 3.3 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.63 A @ 20 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 11000UF 20% 20V FLATPCK, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: FlatPack, Size / Dimension: 2.618" L x 0.953" W (66.50mm x 24.20mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 50mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Capacitance: 11000 µF, Voltage - Rated: 20 V, Ripple Current @ Low Frequency: 3.3 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.63 A @ 20 kHz.
Інші пропозиції THA113M020AD0C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THA113M020AD0C THA113M020AD0C Виробник : Cornell Dubilier - CDE THA-1859858.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 11000uF 20% 20 Aluminum Capacitor