THAS131M300AB0C
THAS131M300AB0C Cornell Dubilier Electronics (CDE)
THAS.pdf
Виробник: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Description: CAP ALUM 130UF 20% 300V FLATPACK
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 130uF 20% 300V Aluminum Capacitor.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THAS131M300AB0C THAS131M300AB0C Виробник : Cornell Dubilier - CDE THAS-1152424.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 130uF 20% 300V Aluminum Capacitor