Продукція > TRACO POWER > THD 10-4822WIN
THD 10-4822WIN
THD 10-4822WIN TRACO Power
thd10win_datasheet-3049815.pdf
Виробник: TRACO Power
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 10W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OCP, SCP, Package / Case: 24-DIP Module, 9 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 416mA, 416mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції THD 10-4822WIN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THD 10-4822WIN THD 10-4822WIN Виробник : Traco Power thd10win.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-12V 10W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OCP, SCP
Package / Case: 24-DIP Module, 9 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 416mA, 416mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV