THD 15-4811 WIN
Код товару: 167983
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THD 15-4811WIN THD 15-4811WIN Виробник : Traco Power thd15win.pdf Description: DC DC CONVERTER 5.1V 15W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OVP, SCP
Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 3A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 5.1V
Part Status: Active
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 104 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
THD 15-4811WIN THD 15-4811WIN Виробник : TRACO Power thd15win.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 15W DC/DC Converter isolated, regulated in a PCB Mount Metal Case
на замовлення 21 шт:
Кількість Ціна
THD 15-4811WIN THD 15-4811WIN Виробник : Traco Power thd15win.pdf DC/DC, 15W, Вход: 18-75 VDC, Выход: 5.1V/3А, изоляция 1500VDC, корпус DIP24, -40...+85 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт