THD10-4811
Код товару: 20190
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис THD10-4811
  • CONVERTER, DC/DC, 10W, 5V/2A
  • DC / DC Converter O/P Type:Single
  • No. of Outputs:1
  • Output Voltage:5.1V
  • Output Current:2A
  • Power Rating:10W
  • Supply Voltage:48V
  • Approval Bodies:CSA / cUL / EN / IEC / UL
  • Mounting Type:THT
  • Efficiency:87%
  • Max Input Voltage:75V dc
  • Min Input Voltage:36V dc
Інші пропозиції THD10-4811
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THD 10-4811 THD 10-4811 Виробник : Traco Power thd10.pdf DC/DC, 10W, Вход: 36-75 VDC, Выход: 5.1V/2А, изоляция 1500VDC, корпус DIP24, -40...+85 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт