THJA104M035RJN
THJA104M035RJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 0.1UF 35V 20% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 0.1uF 35V 20% ESR=24.
Інші пропозиції THJA104M035RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJA104M035RJN THJA104M035RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 0.1uF 35V 20% ESR=24