THJA154K035RJN
THJA154K035RJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 0.15UF 35V 10% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35volts 0.15uF 10%.
Інші пропозиції THJA154K035RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJA154K035RJN THJA154K035RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35volts 0.15uF 10%