THJA155K020RJN
THJA155K020RJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1.5UF 20V 10% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 1.5uF 20V 10% ESR=1.7.
Інші пропозиції THJA155K020RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJA155K020RJN THJA155K020RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1.5uF 20V 10% ESR=1.7