Продукція > AVX > THJA225M016RJN
THJA225M016RJN
THJA225M016RJN AVX
thj-776995.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF 16V 20% ESR=6.5
на замовлення 1974 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції THJA225M016RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJA225M016RJN THJA225M016RJN Виробник : AVX Corporation THJ.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 16V 20% 1206