THJA334M035RJN
THJA334M035RJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 0.33UF 35V 20% 1206
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 0.33uF 35V 20% ESR=15.
Інші пропозиції THJA334M035RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJA334M035RJN THJA334M035RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 0.33uF 35V 20% ESR=15