THJA335K016AJN
THJA335K016AJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 3.3UF 16V 10% 1206
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 16V 10% ESR=3.7.
Інші пропозиції THJA335K016AJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJA335K016AJN THJA335K016AJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 16V 10% ESR=3.7