THJA475K006RJN
THJA475K006RJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 4.7UF 6.3V 10% 1206
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 6.3V 10% ESR=6.0.
Інші пропозиції THJA475K006RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJA475K006RJN THJA475K006RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 6.3V 10% ESR=6.0