THJA475M010SJN
THJA475M010SJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 4.7UF 10V 20% 1206
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 4.7uF 20%.
Інші пропозиції THJA475M010SJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJA475M010SJN THJA475M010SJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 4.7uF 20%