THJA684K025RJN
THJA684K025RJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 0.68UF 25V 10% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25volts 0.68uF 10%.
Інші пропозиції THJA684K025RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJA684K025RJN THJA684K025RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25volts 0.68uF 10%