THJA685M016RJN
THJA685M016RJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 6.8UF 16V 20% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 16V 20% ESR=2.5.
Інші пропозиції THJA685M016RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJA685M016RJN THJA685M016RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 16V 20% ESR=2.5