Продукція > AVX > THJB105M035RJN
THJB105M035RJN
THJB105M035RJN AVX
AVXC_S_A0011956943_1-2538331.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 1uF 20% HI-TEMP T/R
на замовлення 1134 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції THJB105M035RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJB105M035RJN THJB105M035RJN Виробник : AVX Corporation THJ.pdf Description: CAP TANT 1UF 20% 35V 1411