THJB106K010AJN
THJB106K010AJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 10% 10V 1411
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10v 10uF 10% Tol.
Інші пропозиції THJB106K010AJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJB106K010AJN THJB106K010AJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10v 10uF 10% Tol