Продукція > AVX > THJB106K016AJHV
THJB106K016AJHV
THJB106K016AJHV AVX
THJ_200C-1154521.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 10uF 10% ESR = 2.8mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук