Продукція > AVX > THJB106M010SJN
THJB106M010SJN
THJB106M010SJN AVX
thj-776995.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 10uF 20% ESR = 2.8mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук