Продукція > AVX > THJB106M016AJH
THJB106M016AJH
THJB106M016AJH AVX
THJ_200C-1154521.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 10uF 20% ESR = 2.8mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук