Продукція > AVX > THJB156K010HJN
THJB156K010HJN
THJB156K010HJN AVX
thj-776995.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 15uF 10% ESR = 1.5mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук