Продукція > KYOCERA AVX > THJB156K016RJNV
THJB156K016RJNV KYOCERA AVX
THJ-3165556.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 15UF 16V 10% ESR 2800 3528-21
на замовлення 1746 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Tant Solid 15uF 16V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 2 Ohm 175°C Automotive AEC-Q200 T/R.
Інші пропозиції THJB156K016RJNV
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJB156K016RJNV THJB156K016RJNV Виробник : KYOCERA AVX Components thj.pdf Cap Tant Solid 15uF 16V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 2 Ohm 175°C Automotive AEC-Q200 T/R