Продукція > KYOCERA AVX > THJB225M025RJN
THJB225M025RJN
THJB225M025RJN KYOCERA AVX
THJ-3165556.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF 25V 20% ESR=4.5
на замовлення 1984 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції THJB225M025RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJB225M025RJN THJB225M025RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF 25V 20% ESR=4.5
THJB225M025RJN THJB225M025RJN Виробник : AVX Corporation THJ.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 20% 25V 1411