THJB226K010AJN
THJB226K010AJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 22UF 10V 10% 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 10V 10% ESR=1.9.
Інші пропозиції THJB226K010AJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJB226K010AJN THJB226K010AJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 10V 10% ESR=1.9