Продукція > AVX > THJB226K010HJN
THJB226K010HJN
THJB226K010HJN AVX
thj-776995.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 22uF 10% ESR = 2.4mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук