THJB226M010AJN
THJB226M010AJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 22UF 10V 20% 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 10V 20% ESR=1.9.
Інші пропозиції THJB226M010AJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJB226M010AJN THJB226M010AJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 10V 20% ESR=1.9