THJB335M020RJN
THJB335M020RJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 3.3UF 20V 20% 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 20V 20% ESR=3.0.
Інші пропозиції THJB335M020RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJB335M020RJN THJB335M020RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 20V 20% ESR=3.0