Продукція > KYOCERA AVX > THJB336K006RJN
THJB336K006RJN
THJB336K006RJN KYOCERA AVX
THJ-3165556.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 6.3V 10% ESR=1.7
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції THJB336K006RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJB336K006RJN THJB336K006RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 6.3V 10% ESR=1.7
на замовлення 1603 шт:
THJB336K006RJN THJB336K006RJN Виробник : AVX Corporation THJ.pdf Description: CAP TANT 33UF 6.3V 10% 1210