Продукція > AVX > THJB475M016RJN
THJB475M016RJN
THJB475M016RJN AVX
thj-776995.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 4.7uF 20% ESR = 3.5mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук