THJB685K016AJN
THJB685K016AJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 6.8UF 16V 10% 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 16V 10% ESR=2.5.
Інші пропозиції THJB685K016AJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJB685K016AJN THJB685K016AJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 16V 10% ESR=2.5