Продукція > AVX > THJC106M025SJN
THJC106M025SJN
THJC106M025SJN AVX
thj-776995.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 10uF 20% ESR = 1.8mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук