Продукція > KYOCERA AVX > THJC156M020RJN
THJC156M020RJN
THJC156M020RJN KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.7Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 20 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT, Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.7Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Інші пропозиції THJC156M020RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJC156M020RJN THJC156M020RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ-3165556.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 20v +/-20% ESR=1.7Ohm